User Revision (7.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: view revisions
am: ክለሳዎችን ተመልከት

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ

en: Initializing.
am: በማስነሳት ላይ።

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።

en: Completed @current of @total.
am: ከ @total ያህል @current ተጠናቋል።
