User Revision (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Log message
eu: Log mezua

en: Other
eu: Bestea

en: Original
eu: Originala

en: Created date
eu: Sortze data

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: view revisions
eu: berrikuspenak ikusi

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: !date by !username
eu: !username erabiltzaileak !date datan

en: revert
eu: leheneratu

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: current revision
eu: Uneko berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Form
eu: Formularioa

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Initializing.
eu: Abiatzen

en: An error has occurred.
eu: Errore bat gertatu da.

en: Completed @current of @total.
eu: @total-(e)tik @current osatu dira.
