User Revision (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Changes
kn: ಬದಲಾವಣೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾಗಿದ್ದು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Diff
kn: ಡಿಫ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: An error has occurred.
kn: ಒಂದು ದೋಷವು ಎದುರಾಗಿದೆ.
