User Revision (7.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: user
sr: корисник

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Changed
sr: Промењен

en: Initializing.
sr: Иницијализација.

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.

en: Completed @current of @total.
sr: Завршено @current од @total.
