User Revision (7.x-2.0-beta3) - en to hu translation catalogue (63 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Changes
hu: Változások

en: View
hu: Megtekintés

en: User
hu: Felhasználó

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Revisions
hu: Változatok

en: Log message
hu: Üzenet

en: Original
hu: Eredeti

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Deleted
hu: Törölt

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: view revisions
hu: korábbi változatok megtekintése

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: !date by !username
hu: !date, !username

en: revert
hu: visszaállítás

en: Revision
hu: Változat

en: current revision
hu: aktuális változat

en: Select different revisions to compare.
hu: Különböző változatokat kell kiválasztani az összehasonlításhoz.

en: next diff >
hu: következő eltérés >

en: < previous diff
hu: < előző eltérés

en: Current revision:
hu: Aktuális változat:

en: Revision of !new_date:
hu: !new_date szerinti változat:

en: Changed
hu: Módosítva

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Form
hu: Űrlap

en: No highlighting
hu: Nincs kiemelés

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: This will override any other link you have set.
hu: Ez felülír bármilyen beállított hivatkozást.

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: Legend
hu: Jelmagyarázat

en: Initializing.
hu: Előkészítés.

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: Vid
hu: Változat azonosító

en: The log message entered when the revision was created.
hu: A változat létehozásakor megadott naplóüzenet.

en: Revert link
hu: Visszamutató hivatkozás

en: Provide a simple link to revert to the revision.
hu: Egy egyszerű hivatkozást biztosít a változat visszaállításához.

en: Compare
hu: Összehasonlítás

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Revert to earlier revision
hu: Visszatérés korábbi változatra

en: Delete earlier revision
hu: Korábbi változat törlése

en: Comparing two revisions:
hu: Két változat összehasonlítása:

en: Highlight changes
hu: Változások kiemelése

en: View changes
hu: Változások megtekintése

en: Completed @current of @total.
hu: @current / @total kész.

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
hu: Egy magyarázatot biztosít az elvégzett módosításokhoz. A többi szerzőt segítheti az okok megértésében.

en: Updated by !name on @date
hu: Frissítette !name – @date

en: @revision by @name
hu: @revision @name által

en: User revision are a history of changes to users.
hu: A felhasználói profilok változatai az azokon végzett módosítások időbeli sorozatát jelentik.

en: The user name.
hu: A felhasználónév.

en: Revision comparison
hu: Változat összehasonlítás
