User Revision (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: user
lt: narys

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Added
lt: Pridėta

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Original
lt: Orginalas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: view revisions
lt: žiūrėti versijas

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: next diff >
lt: kitas skirtumas >

en: < previous diff
lt: < ankstesnis skirtumas

en: Current revision:
lt: Dabartinė versija:

en: Revision of !new_date:
lt: !new_date versija:

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Form
lt: Forma

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Legend
lt: Legenda

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Compare
lt: Palyginti

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Comparing two revisions:
lt: Lyginamos dvi versijos:

en: Highlight changes
lt: Paryškinti pakeitimus

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Completed @current of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lt: Pateikite paaiškinimą kas buvo pakeista. Tai padės kitiems autoriams suprasti jūsų motyvus.
