User Revision (7.x-2.0-beta3) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Revisions
se: Versuvnnat
