User Revision (7.x-2.0-beta3) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: user
sk: používateľ

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Changes
sk: Zmeny

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Added
sk: Pridané

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Revisions
sk: Revízie

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Original
sk: Originál

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: view revisions
sk: zobraziť revízie

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: !date by !username
sk: !date od !username

en: revert
sk: vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: current revision
sk: aktuálna revízia

en: Select different revisions to compare.
sk: Vyber rôzne revízie pre porovnanie.

en: next diff >
sk: nasledujúci rozdiel >

en: < previous diff
sk: < predchádzajúci rozdiel

en: Current revision:
sk: Súčasná revízia:

en: Revision of !new_date:
sk: Revízia z !new_date:

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Form
sk: Formulár

en: No highlighting
sk: Bez zvýrazňovania

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Initializing.
sk: Inicializujem

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: Revert link
sk: Spätný odkaz

en: Provide a simple link to revert to the revision.
sk: Poskytnúť jednoduchý odkaz na návrat k revízii.

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Revert to earlier revision
sk: Vrátiť sa k predchádzajúcej revízii

en: Delete earlier revision
sk: Odstrániť predchádzajúcu revíziu

en: Completed @current of @total.
sk: Dokončené @current z @total.

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
sk: Zadajte popis zmien, ktoré robíte. Táto správa pomôže ostatným autorom pochopiť váš úmysel.
