User Revision (7.x-2.0-beta3) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Revisions
sl: Različice

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: !date by !username
sl: !date objavil !username

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Revision information
sl: Različice

en: Initializing.
sl: Inicializacija.

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
