User Revision (7.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (59 entries)

en: user
sv: användare

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Changes
sv: Ändringar

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Added
sv: Tillagd

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Revisions
sv: Versioner

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Revert
sv: Återställ

en: view revisions
sv: visa versioner

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: !date by !username
sv: !date av !username

en: revert
sv: återställ

en: Revision
sv: Version

en: current revision
sv: nuvarande version

en: Select different revisions to compare.
sv: Välj olika versioner att jämföra.

en: next diff >
sv: nästa skillnad >

en: < previous diff
sv: < föregående skillnad

en: Current revision:
sv: Nuvarande version:

en: Revision of !new_date:
sv: Version för !new_date:

en: Diff
sv: Skillnad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Form
sv: Formulär

en: No highlighting
sv: Ingen framhävning

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: This will override any other link you have set.
sv: Detta kommer att åsidosätta alla andra länkar som du har angett.

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Legend
sv: Teckenförklaring

en: Initializing.
sv: Initierar.

en: An error has occurred.
sv: Ett fel har uppstått.

en: The log message entered when the revision was created.
sv: Loggmeddelandet som antecknades när versionen skapades.

en: Revert link
sv: Länk för att återgå

en: Provide a simple link to revert to the revision.
sv: Tillhandahåll en enkel länk för att återställa till versionen.

en: Compare
sv: Jämför

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: Revert to earlier revision
sv: Återgå till tidigare version

en: Delete earlier revision
sv: Radera tidigare version

en: Comparing two revisions:
sv: Jämför två versioner:

en: Highlight changes
sv: Framhäv ändringar

en: View changes
sv: Visa ändringar

en: Completed @current of @total.
sv: Slutförde @current av @total.

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
sv: Tillhandahåll en förklaring för de ändringar du gör. Detta hjälper andra författare att förstå dina skäl.

en: Updated by !name on @date
sv: Uppdaterad av !name den @date

en: @revision by @name
sv: @revision av @name

en: Revisions for @title
sv: Versioner för @title
