User Revision (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: !date by !username
ku: !date لەلایەن !username

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: current revision
ku: پێداچوونەوەی ئێستا

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە

en: Initializing.
ku: شیدەکاتەو.

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Revert to earlier revision
ku: گەڕاندنەوە بۆ پێداچوونەوەیەکی پێشتر

en: Delete earlier revision
ku: سڕینەوەی پێداچوونەوەی پێشتر

en: Completed @current of @total.
ku: تەواوبوو @current لە سەرجەمی @total.

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
