User Revision (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Revision information
te: కూర్పు సమాచారం

en: Initializing.
te: సన్నాహం చేస్తున్నాం.

en: An error has occurred.
te: ఏదో లోపం దొర్లింది.

en: Completed @current of @total.
te: @total లో @current పూర్తయినవి
