User Revision (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (53 entries)

en: user
he: משתמש

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Added
he: התווסף

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Revisions
he: גרסאות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Deleted
he: נמחק

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: view revisions
he: צפיה בגרסאות

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: Select different revisions to compare.
he: בחר מהדורות שונות להשוואה.

en: next diff >
he: השינוי הבא >

en: < previous diff
he: < שינוי קודם

en: Current revision:
he: מהדורה נוכחית:

en: Revision of !new_date:
he: מהדורה של !new_date:

en: Diff
he: שינוי

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Form
he: טופס

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Legend
he: מקרא

en: Initializing.
he: מאתחל.

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: Revert link
he: שחזר קישור

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Compare
he: השווה

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Revert to earlier revision
he: חזרה לגרסה מוקדמת יותר

en: Delete earlier revision
he: מחיקת גרסה מוקדמת יותר

en: Comparing two revisions:
he: השוואת שתי מהדורות:

en: Highlight changes
he: הדגש שינויים

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
he: ציין הסבר לשינויים שהינך עושה. זה יעזור לאחרים להבין את המניע לשינוי הגירסה
