User Revision (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Added
lv: Pievienots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Original
lv: Oriģināls

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: view revisions
lv: skatīs revīzijas

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Select different revisions to compare.
lv: Izvēlieties dažādas revīzijas salīdzināšanai.

en: next diff >
lv: nākamās izmaiņas >

en: < previous diff
lv: < iepriekšējās izmaiņas

en: Current revision:
lv: Tekošā revīzija:

en: Revision of !new_date:
lv: Revīzija datumā !new_date:

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Form
lv: Forma

en: No highlighting
lv: Nav teksta iezīmēšana

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Legend
lv: Leģenda

en: Initializing.
lv: Inicializējas.

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lv: Nodrošina vienkāršu saiti, lai atgrieztu revīziju.

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Comparing two revisions:
lv: Salīdzinam divas revīzijas:

en: Highlight changes
lv: Izcelt izmaiņas

en: View changes
lv: Skatīt izmaiņas

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lv: Sniedziet informāciju par veikto labojumu. Šī informācija palēdzēs citiem autoriem saprast labojuma iemeslu.

en: Updated by !name on @date
lv: Atjaunināts pēc vārda !name datumā @date

en: @revision by @name
lv: @revision no @name

en: Revisions for @title
lv: Revīzijas rakstam @title
