User Revision (7.x-2.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Completed @current of @total.
ga: @current de @total déanta.
