User Revision (7.x-2.1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Operations
ht: Operasyon

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje

en: Initializing.
ht: Ap kòmanse.

en: Completed @current of @total.
ht: Konplete  @current nan @total.
