User Revision (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Initializing.
hy: Նախապատրաստվում է:

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։

en: Delete earlier revision
hy: Ջնջել  ավելի վաղ վերանայումը

en: Completed @current of @total.
hy: @current  @total -ից ավարտված է:

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
