User Revision (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Changes
mr: बदल

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Log message
mr: आवागमन सुचना

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.
