User Revision (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Initializing.
my: စတင်လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: An error has occurred.
my: အမှားအယွင်းတခုဖြစ်ခဲ့သည်

en: Compare
my: နှိုင်းယှဉ်ရန်
