User Revision (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (33 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: View
th: ดู

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Revisions
th: รุ่น

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: view revisions
th: ดูการเปลี่ยนแปลงรุ่น

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: !date by !username
th: เมื่อ !date โดย !username

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: current revision
th: รุ่นปัจจุบัน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Revision information
th: ข้อมูลรุ่น

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Initializing.
th: กำลังเริ่มต้น

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น

en: Provide a simple link to revert to the revision.
th: มีการลิงค์กลับไปยังการแก้ไข

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: Revert to earlier revision
th: ลบเนื้อหารุ่นก่อนหน้า

en: Delete earlier revision
th: ลบรุ่นก่อนของเนื้อหา

en: Completed @current of @total.
th: เสร็จสิ้น @current จาก @total

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ
