User Revision (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى
