User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: edit
af: redigeer

en: Other
af: Ander

en: !date by !username
af: !date deur !username

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: current revision
af: huidige weergawe
