User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: edit
ar: تحرير

en: Other
ar: آخر

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: !date by !username
ar: !date بواسطة !username

en: revert
ar: استرجاع

en: Revision
ar: مراجعة

en: current revision
ar: المراجعة الحالية

en: Revision information
ar: معلومات المراجعة

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ar: أوضح التغيرات التي أجريتها. هذا التوضيح سيساعد باقي المؤلفين على فهم أسباب التغييرات.
