User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: edit
ast: editar

en: Other
ast: Otru

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: !date by !username
ast: !date por !username

en: revert
ast: desfacer

en: Revision
ast: Revisión

en: current revision
ast: revisión d'anguaño
