User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Other
be: Іншыя

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: !date by !username
be: !date ад !username

en: revert
be: адкат

en: Revision
be: Версія

en: current revision
be: бягучая версія

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
be: Растлумачыць зробленыя вамі змены. Гэта дапаможа іншым аўтарам зразумець вашу матывацыю.
