User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: edit
bg: редактирай

en: Other
bg: Други

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: !date by !username
bg: !date от !username

en: revert
bg: връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: current revision
bg: текуща редакция

en: Revision information
bg: Информация за редакция
