User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: edit
bn: সম্পাদন

en: !date by !username
bn: !date এ !username কর্তৃক
