User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: edit
ca: edita

en: Other
ca: Altres

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: !date by !username
ca: !date per !username

en: revert
ca: reverteix

en: Revision
ca: Revisió

en: current revision
ca: revisió actual

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ca: Proporcioneu una explicació dels canvis que esteu fent. Això ajudarà a d'altres autors a entendre les vostres motivacions.
