User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: edit
cs: upravit

en: Other
cs: Jiné

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: !date by !username
cs: !date od !username

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: current revision
cs: aktuální verze

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
cs: Vysvětlení provedené úpravy, aby další autoři chápali, proč ke změně došlo.
