User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: edit
cy: golygu

en: Other
cy: Arall

en: Revisions for %title
cy: Diwygiadau i %title

en: !date by !username
cy: !date drwy !username

en: revert
cy: dychwelyd

en: Revision
cy: Diwygiad

en: current revision
cy: diwygiad cyfredol

en: Revision information
cy: Gwybodaeth diwygiad

en: Edit link
cy: Golygu dolen
