User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: edit
da: redigér

en: Other
da: Anden

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: !date by !username
da: !date af !username

en: revert
da: gendan

en: Revision
da: Version

en: current revision
da: aktuel version

en: Revision information
da: Versioner

en: Edit link
da: Redigér-link

en: Revision log message
da: Logbesked

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
da: Giv en forklaring på dine ændringer. Det hjælper andre forfattere til at forstå din motivation.
