User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: edit
el: επεξεργασία

en: Other
el: Άλλο

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: !date by !username
el: την: !date, από: !username

en: revert
el: επαναφορά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: current revision
el: τρέχουσα αναθεώρηση

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
el: Εισάγετε μια εξήγηση για τις αλλαγές που κάνετε. Αυτό θα βοηθήσει να καταλάβουν οι άλλοι συντάκτες το σκοπό σας.
