User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: edit
eo: redakti

en: Other
eo: Alia

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: !date by !username
eo: !date de !username

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: current revision
eo: aktuala revizio

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj
