User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: edit
es: editar

en: Other
es: Otro(s)

en: Revisions for %title
es: Revisiones para %title

en: !date by !username
es: !date por !username

en: revert
es: revertir

en: Revision
es: Revisión

en: current revision
es: revisión actual

en: Revision information
es: Información de la revisión

en: Edit this revision
es: Editar revisión

en: Edit link
es: Enlace de edición

en: Revision log message
es: Mensaje del historial de revisiones

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
es: Proporcionar una explicación de los cambios realizados para que otros autores comprendan las razones.
