User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: Other
et: Muu

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
et: Selgita muudatusi, mida sa teed. See aitab kaasautoritel mõista muudatuste põhjust.
