User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: edit
eu: editatu

en: Other
eu: Bestea

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: !date by !username
eu: !username erabiltzaileak !date datan

en: revert
eu: leheneratu

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: current revision
eu: Uneko berrikuspena

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Edit link
eu: Editatu lotura
