User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: edit
fi: muokkaa

en: Other
fi: Muu

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: !date by !username
fi: !date, !username

en: revert
fi: palauta

en: Revision
fi: Versio

en: current revision
fi: Nykyinen versio

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
fi: Kirjoita selitys tekemillesi muutoksille. Tämä auttaa muita ylläpitäjiä ymmärtämään motiivisi.
