User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Other
gu: અન્ય
