User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: edit
hr: uredi

en: Other
hr: Ostalo

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: !date by !username
hr: !date - !username

en: revert
hr: vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: current revision
hr: trenutna revizija

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
hr: Pojasnite promjene koje ste napravili. To će pomoći drugim autorima razumjeti vašu motivaciju.
