User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: edit
hu: szerkesztés

en: Other
hu: Egyéb

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: !date by !username
hu: !date, !username

en: revert
hu: visszaállítás

en: Revision
hu: Változat

en: current revision
hu: aktuális változat

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
hu: Egy magyarázatot biztosít az elvégzett módosításokhoz. A többi szerzőt segítheti az okok megértésében.
