User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
