User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: edit
ja: 編集

en: Other
ja: その他

en: Revisions for %title
ja: %title のリビジョン

en: !date by !username
ja: !date - !username

en: revert
ja: 戻す

en: Revision
ja: リビジョン

en: current revision
ja: 現在のリビジョン

en: Revision information
ja: リビジョン情報

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: Revision log message
ja: リビジョンログメッセージ

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ja: 変更についての説明を記入。あなたが行った更新を別の更新者が理解するのに役立ちます。
