User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: edit
jv: sunting

en: Other
jv: Liyané

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: !date by !username
jv: !date déning !username

en: revert
jv: balékna

en: Revision
jv: Perubahan

en: current revision
jv: révisian saiki

en: Revision information
jv: Katrangan revisi

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
jv: Disediakna kanggo nerangake owahan sing Sampéyan gawe. Katrangan iki bisa mbantu penulis liya ngerteni marang motivasi Sampéyan.
