User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: edit
kk: түзету

en: Other
kk: Басқа

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: !date by !username
kk: !username<br />!date

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты
