User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:
