User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: edit
lv: labot

en: Other
lv: Citi

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lv: Sniedziet informāciju par veikto labojumu. Šī informācija palēdzēs citiem autoriem saprast labojuma iemeslu.
