User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: edit
mn: засварлах

en: revert
mn: буцаах
