User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Other
my: အခြား
