User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: edit
nn: endre

en: Other
nn: Andre

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: revert
nn: tilbakestill

en: Revision
nn: Utgåve

en: current revision
nn: denne utgåva

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
nn: Grunngje endringane dine. Dette vil hjelpe andre å forstå motivasjonen din.
