User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: edit
oc: modificar

en: Other
oc: Autre

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: !date by !username
oc: !date per !username

en: revert
oc: restablir

en: current revision
oc: version en cors

en: Revision information
oc: Informacions sus las revisions

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: Revision log message
oc: Messatge del jornal de revision

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
oc: Proporcioneu una explicacion dels canvis que sètz fent. Aquò ajudarà a d'autres autors a entendre vòstras motivacions.
